Skład Rady Miejskiej


Damian Żelazny -  przewodniczący Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: d.zelazny@rm.czechowice-dziedzice.pl

Bartłomiej Fajfer - wiceprzewodniczacy Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: b.fajfer@rm.czechowice-dziedzice.pl

Ewa Apryjas (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: apryjas@rm.czechowice-dziedzice.pl
 

Jerzy Bożek (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: j.bozek@rm.czechowice-dziedzice.pl

Edward Buczek (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: e.buczek@rm.czechowice-dziedzice.pl

Jacek Cwetler (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: j.cwetler@rm.czechowice-dziedzice.pl
 

Leszek Czopek (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: l.czopek@rm.czechowice-dziedzice.pl


Marian Derlich (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: w.derlich@rm.czechowice-dziedzice.pl


Łukasz Dobucki (Klub Radnych Rodzina Prawo Wspólnota)
e-mail: l.dobucki@rm.czechowice-dziedzice.pl


Radosław Hudziec (Klub Radnych Rodzina Prawo Wspólnota - przewodniczący Klubu)
e-mail: r.hudziec@rm.czechowice-dziedzice.pl


Krzysztof Jarczok (Klub Radnych Nowa Inicjatywa - przewodniczący Klubu)
e-mail: k.jarczok@rm.czechowice-dziedzice.pl


Magdalena Kubik (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: m.kubik@rm.czechowice-dziedzice.pl


Wojciech Leśny (Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość - przewodniczący Klubu)
e-mail: w.lesny@rm.czechowice-dziedzice.pl


Andrzej Maj (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: a.maj@rm.czechowice-dziedzice.pl


Paweł Pawlik (Klub Radnych Rodzina Prawo Wspólnota)
e-mail: p.pawlik@rm.czechowice-dziedzice.pl


Justyna Rzepecka (Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość)
e-mail: j.rzepecka@rm.czechowice-dziedzice.pl


Mariusz Sekta (Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość)
e-mail: m.sekta@rm.czechowice-dziedzice.pl


Krzysztof Szczypka (Klub Radnych Rodzina Prawo Wspólnota)
e-mail: k.szczypka@rm.czechowice-dziedzice.pl


Janusz Uszok (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: j.uszok@rm.czechowice-dziedzice.pl


Kazimierz Urbański (Klub Radnych Nowa Inicjatywa)
e-mail: k.urbanski@rm.czechowice-dziedzice.pl


Krystyna Zioberczyk (Klub Radnych Rodzina Prawo Wspólnota)
e-mail: k.zioberczyk@rm.czechowice-dziedzice.pl

Informacja wytworzona przez:
Biuro Rady Miejskiej - kierownik Urszula Kaps, tel. 32 2147151 , w dniu:  27‑11‑2018 09:30:47
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Gabriela Partyka-Dzida
email: bip@um.czechowice-dziedzice.pl tel.:32 214 71 47 fax: admin
, w dniu:  27‑11‑2018 09:30:47
Data ostatniej aktualizacji:
27‑04‑2020 14:16:05
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive